↑ Powrót do Przedszkole

Jadłospis

   

Jadłospis  20-24.05.2019

 

Poniedziałek

Pierwsze śniadanie: pieczywo mieszane z masłem, polędwica biała, parzona szynka prasowana, pomidor, rukola, dżem, bawarka, herbata z miodem i cytryną (*1,7)

Drugie śniadanie: kasza manna z syropem żurawinowym, rogaliki, kiwi (*1,7)

Obiad: barszcz ukraiński, spaghetti z mięsem wieprzowym i sosem pomidorowym, ogórek świeży w słupek, jabłko, kompot truskawkowy (*1,7,9).

 

 

Wtorek

Pierwsze śniadanie: bułka grahamka z masłem, serek wiejski, serek  śmietankowy Twój Smak, szynka domowa, rzodkiewka, sałata, dżem, płatki owsiane na mleku, herbata owocowa z miodem i cytryną, marchew do chrupania (*1,7)

Drugie śniadanie: rożek półfrancuski, mleko, jabłko (*1, 7).

Obiad: krupnik ryżowy z natką, kotlet mielony, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty młodej i pestek słonecznika z sosem winegret, gruszka, kompot  śliwkowy (*1,3,9).

 

Środa

Pierwsze śniadanie: pieczywo mieszane z masłem, pasta z makreli wędzonej, filet opiekany z indyka, ogórek konserwowy, rukola, dżem, kakao, herbata rumiankowa z miodem i cytryną (*1,3,4,7).

Drugie śniadanie: zapiekanka z serem żółtym, herbata owocowa, banan (*1,7).

Obiad:  zupa krem z dyni, nuggetsy z kurczaka, ziemniaki z koperkiem, surówka z marchwi i brzoskwini z sosem jogurtowo-śmietanowym, kompot wieloowocowy (*1,3,7,9).

 

Czwartek

Pierwsze śniadanie: „Stół szwedzki” – samodzielne komponowanie menu: pieczywo mieszane z masłem, kiełbasa żywiecka, szynka konserwowa, jajko na twardo z majonezem i szczypiorkiem, koreczki serowo-warzywne (ser żółty, papryka, ogórek świeży, pomidor cherry), rukola, kawa inka z mlekiem, herbata miętowa z miodem i cytryną   (*1,3,7).

Drugie śniadanie: rogal z masłem, mleko, arbuz (*1,7).

Obiad: zupa fasolowa, naleśniki z twarogiem, jabłko, marchew do chrupania, kompot z czarnej porzeczki (*1,3,7,9).

 

 

Piątek

Pierwsze śniadanie: bułka grahamka z masłem, ser żółty, pasztet domowy, papryka, sałata, płatki ryżowe na mleku, herbata koper włoski z miodem, marchew do chrupania (*1, 7).

Drugie śniadanie: gofry (wyrób własny), mleko, pomarańcza (*13,,7).

Obiad: zupa pomidorowa, kotlet z ryby, ziemniaki z koperkiem, surówka z selera, marchwi, jabłka i rodzynek z sosem jogurtowo-majonezowym, kompot truskawkowy (*1,3,4,7,9).

 

Dzieciom podawana jest codziennie woda mineralna niegazowana.

 

*Intendent zastrzega sobie prawo do niewielkiej modyfikacji w jadłospisie.

 

*Alergeny występujące w posiłkach:

  1. Zboża zawierające glutem.
  2. Skorupiaki i produkty pochodne.
  3. Jaja i produkty pochodne.
  4. Ryby i produkty pochodne.
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe).
  6. Soja i produkty pochodne.
  7. Mleko i przetwory pochodne.
  8. Orzechy.
  9. Seler i produkty pochodne.
  10. Gorczyca i produkty pochodne.
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne.
  12. Dwutlenek siarki.
  13. Łubin.
  14. Mięczaki.