«

»

sty 20

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbywa się przez kilka dni. Każda z grup przygotowuje osobno występy artystyczne dla swoich najbliższych, sprawiając tym samym im ogromną radość. Nie brakuje tańców, wierszy, piosenek i przedstawienia jasełkowego oraz gorących życzeń. Przed każdym występem dyrektor przedszkola składa zebranym gościom życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystko jednak przygotowywane jest znacznie wcześniej. Wiele godzin prób, żeby wszystkie wnuki mogły wypaść rewelacyjnie, własnoręcznie robione zaproszenia i prezenty dla każdej Babci i każdego Dziadka. Również rodzice włączają się w przygotowania – pieką pyszne ciasta i dbają o to, żeby na stole nie zabrakło kawy czy herbaty.

 

GRUPA I:

 

GRUPA II:

GRUPA III:

 

GRUPA V:

GRUPA VI: