«

»

lis 25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2022r. dzieci ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie przez animatorkę – panią Urszulę Niewińską z „Alula event” zajmująca się sztuką iluzji. Dzięki swej sprawności i odpowiednim rekwizytom pokazała różne sztuczki wzbudzające u dzieci wiele radości i zainteresowania. Był też pokaz światła z wykorzystaniem LED poi i wachlarzy. Dzieci były zachwycone. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Przedszkolaki były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.