paź 16

Konkurs plastyczny „Mamo, tato baw się z nami jesiennymi darami”

Jesień to wyjątkowo piękna pora roku. Jesienne skarby, zarówno te z parku, lasu, jak i ogrodu dają nieograniczoną możliwość naszej wyobraźni i mnóstwo fajnej zabawy z dziećmi. „Mamo, tato, baw się z nami jesiennymi darami” – pod takim hasłem odbyła się VII edycja konkursu dla rodziców i dzieci. Dzieci i ich rodzice aktywnie włączyli się do udziału w tym konkursie. Na konkurs wpłynęło 50 prac. Pomysły na wykonanie jesiennych ozdób były różnorodne, dlatego wybór najpiękniejszych będzie niezwykle trudny.

Dziękujemy Rodzicom, którzy znaleźli czas na wspólną zabawę z dzieckiem i wykonanie wspaniałych prac plastycznych z wykorzystaniem darów jesieni!!! Mamy nadzieję, że wspólne wykonywanie prac sprawiło Wam wiele radości.