«

»

cze 20

Uroczyste pożegnanie przedszkola

20 czerwca 2024r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem tego dnia odbyła się wyjątkowa uroczystość – „Pożegnanie starszaków” z grupy VI. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Uroczystość pożegnania przedszkola odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe fotoalbumy. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Dyrektor oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Po przekazanych życzeniach, upominkach oraz występach małych artystów na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, autobus z kulkami i zabawy zorganizowane przez Lady Clown oraz poczęstunek przygotowany przedszkolakom przez ich Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Świtaj – mamie Henryka za przygotowanie przepięknej ścianki do sesji zdjęciowej.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.