«

»

cze 20

Pożegnania nadszedł czas

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej.
20 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. Uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy V odbyła się w gospodarstwie agroturystycznym „Miodoborze” w Motulach Starych. Wszystko rozpoczęło się od przywitania zaproszonych gości, pani dyrektor i rodziców naszych najstarszych przedszkolaków. Potem przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał pamiątkowy fotoalbum. Pani dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i oczywiście nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku, widząc jak ich pociechy szybko dorastają. Po części oficjalnej był czas na zabawy prowadzone przez animatorów z firmy „Pióropusz” z Olecka, pieczenie kiełbasek przy ognisku i karmienie zwierząt gospodarskich. 

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.