«

»

cze 10

Wycieczka do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Suwałkach

10 czerwca 2024r. dzieci z grupy V w ramach innowacji pedagogicznej „Akademia Małego Przedsiębiorcy” w odpowiedzi na zaproszenie mamy Nel wybrały się do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (PEC) w Suwałkach. Dzieci dzięki uprzejmości pracowników PEC-u miały możliwość zwiedzić suwalską firmę zaopatrująca miasto w ciepło. Podczas wizyty zwiedziły ciepłownię, zapoznały się z procesem produkcji ciepła i energii elektrycznej. Przedszkolaki były zafascynowane tym, że mogły z bliska zobaczyć kominy, czy też zajrzeć do kotła i zobaczyć ogień. Po zwiedzaniu dzieci zostały zaproszone do sali konferencyjnej, gdzie przygotowany był poczęstunek oraz niespodzianka w formie quizu, w którym odpowiadały na pytania. Ponadto wszyscy otrzymali pamiątkowe gadżety  z logo firmy.