«

»

cze 02

Giga Laurka dla Strażników Lasów – III edycja akcji

Dzieci z całej Polski stworzyły laurki dla Strażników Lasów, czyli Strażaków i Leśników, by podziękować im za ochronę naszych lasów przed pożarami. Przedszkolaki z naszej placówki również przyłączyły się do tej akcji: 

Certyfikat dla Przedszkola nr 5 z Oddziałem Integracyjnym w Suwałkach

W ręce organizatorów akcji w tym roku szkolnym trafiło 31 250 cudownie kolorowych prac z całej Polski, dzięki  czemu mogliśmy stworzyć 6 GIGA laurek, a każda z nich składa się z 5184 prac małych artystów i zawiera najszczersze życzenia płynące z wielkich serduszek. W tym niewiarygodnym dziele uczestniczyły dzieci z 4052 placówek edukacyjnych z całej Polski:

https://straznicylasow.pl/giga-laurka-2024/

Laurka dla Strażników Lasów jest inicjatywą, której celem jest stworzenie ogólnopolskiej sieci Strażników Lasów poprzez edukowanie młodego społeczeństwa na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami.