lut 08

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Nie zabrakło go również w naszym przedszkolu. W tym roku bawiliśmy się 8 lutego. Już od samego rana przybywały do przedszkola różne postacie z bajek. Były księżniczki, wróżki, motylki, piraci, jak również przedstawiciele znanych nam zawodów: lekarze, pielęgniarki, strażacy, policjanci i wiele, wiele innych osób. Nie sposób wymienić wszystkich. Do wspólnej zabawy zaprosiła animatorka z „Happy Children”. Dzieci w kolorowych przebraniach bawiły się w rytm znanych przebojów oraz uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

DZIECI MŁODSZE (GRUPA I, II, III):

DZIECI STARSZE (GRUPA IV, V, VI):