paź 25

Zajęcia edukacyjne w MidiCentrum

25 października 2024 r. dzieci z grupy IV i 5-latki z grupy II uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych prowadzonych w MidiCentrum w Suwałkach. Zajęcia te odbywały się z podziałem na dwie grupy, w dwóch oddzielnych pomieszczeniach. Pierwsza grupa – budowała miasto, a druga grupa – wieś. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób można łączyć ze sobą klocki Lego DUPLO i co można z nich skonstruować. Następnie w małych grupach tworzyły konstrukcje związane z miastem oraz wsią. Budowały m.in. domy, drzewa i kwiaty. Wykazały się przy tym kreatywnością, precyzją oraz cierpliwością w tworzeniu różnorodnych konstrukcji. Godzina wspaniałych zajęć minęła bardzo szybko i dzieci z żalem opuszczały budynek.