cze 07

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Mr. Brown Can Moo! Can You?”

7 czerwca 2023r. rozstrzygnięto w Przedszkolu nr 10 w Suwałkach Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny oparty na literaturze anglojęzycznej „Mr. Brown Can Moo! Can You?”. Uczestnicy konkursu projektowali ilustrację do książki „Mr. Brown Can Moo! Can You?”. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań językiem angielskim i dziecięcą literaturą anglojęzyczną, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz kreatywności artystycznej dzieci. Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grupy VI: Hania Ceckowska, Nikola Trzasko oraz Vanessa Kraczaj.  Vanessa zajęła I miejsce, Nikola – II miejsce, a Hania została wyróżniona. W nagrodę dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy!