«

»

cze 01

Wycieczka do Siedliska Bogdanka w Leszczewku

1 czerwca 2023r. z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grup: I, II, III i IV wybrały się na wycieczkę do Siedliska Bogdanka w Leszczewku. Piękna pogoda pozwoliła na aktywne spędzenie dnia. Po spokojnej podróży, na miejscu, czekało na przedszkolaków wiele atrakcji. Przedszkolaki miały m.in. okazję przebywania w towarzystwie alpak. Mogły je karmić marchewką, spacerować z nimi i przytulać. Dużą atrakcją był zjazd na tyrolce, który wywołał wiele radości. Dużym zainteresowaniem cieszyła się „kuchnia błotna”, gdzie dzieci korzystały z prawdziwych naczyń i przyrządzały wymyślone potrawy. Pomiędzy atrakcjami przedszkolaki korzystały z atrakcyjnego placu zabaw. Na zakończenie intensywnego dnia dzieci zjadły drugie śniadanie przygotowane przez panie kucharki w przedszkolu.

 

 

 

 

GRUPA I:

 

GRUPA II:

GRUPA III:

GRUPA IV: