«

»

maj 31

Move Week 2023

31 maja 2023r. to ostatni dzień wyzwań Move Week 2023. Tym razem dzieci z grupy II po krótkiej rozgrzewce pokonały tor przeszkód połączony z matematyką (liczba wyrzuconych oczek na kostek wyznaczyła ilość wykonywanych ćwiczeń np.: przysiadów). Dzieci z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem podeszły do pokonywania toru przeszkód, przestrzegały obowiązujących zasad i kibicowały sobie wzajemnie.

Przedszkolaki z grupy I i II przez ostatni tydzień uczestniczyły w ramach projektu Move Week 2023 w różnorodnych ćwiczeniach gimnastycznych, a co za tym idzie poznały różnorodne formy rozwijania aktywności fizycznej, co powinno pozytywnie wpłynąć na ich zainteresowanie sportem i kształtowanie w nich postawy prozdrowotnej.

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @International Sport and Culture Association @nowwemove @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy”DolnyŚląsk”