«

»

cze 23

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Jaśkach

23 czerwca 2022r.dzieci z grupy I i III z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Jaśkach. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Zaczęliśmy od zabaw muzyczno – ruchowych, były zabawy z chustą animacyjną i SIgumą. Po zabawach zorganizowanych przez panie nauczycielki dzieci miały czas na swobodną zabawę na terenie gospodarstwa. Po intensywnej zabawie nadszedł czas na posiłek – dzieci z wielkim apetytem zjadły posiłek przygotowany przez panie kucharki z przedszkola. Po zjedzonym posiłku dzieci z uśmiechem na twarzach wróciły do przedszkola, długo jeszcze dzieląc się między sobą wrażeniami z wycieczki. 

 

Uczestnicy wycieczki oraz ich opiekunowie serdecznie dziękują właścicielom gospodarstwa za serdeczne przyjęcie i gościnność.