«

»

kw. 28

EKO-warsztaty w naszym przedszkolu

27 kwietnia 2022 roku naszą placówkę odwiedził pan Dawid Klukiewicz z Firmy Animacyjnej  EVENTOSFERA z Giżycka, który występując pod pseudonimem Pan Groszek, przeprowadził w trzech grupach: II, III i IV EKO-warsztaty pt. „Inspiracje na Dzień Ziemi”. Dzieci miały do wykonania wiele ciekawych zadań. Opowiadały o wiośnie, przypomniały, co jest potrzebne do życia roślinom. Pan Groszek zaprezentował papierowy japoński teatrzyk KAMISHIBAI. Dzieci obejrzały bajkę pt. „Groszki” ukazującą etapy wzrostu grochu od nasionka do strączka. Układały memory, bawiły się chustą animacyjną. Bardzo dużo radości dostarczyła przedszkolakom zabawa z bańkami mydlanymi. Na zakończenie zajęć wszystkie dzieci malowały ekotorby wg własnego pomysłu.

Dziękujemy panu Dawidowi za bardzo ciekawe zajęcia i radosną atmosferę, która udzieliła się wszystkim dzieciom. 

 

 

Grupa II: 

Grupa III: