«

»

sty 20

Dzień Babci i Dziadka inny niż zawsze

21 stycznia i 22 stycznia – to dwie ważne daty w kalendarzu przedszkola. Nasze przedszkolaki, co roku przygotowywały przedstawienia i prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Tym razem jest inaczej. W 2022 roku z powodu obostrzeń scenariusz musi być inny niż zazwyczaj. Przedszkole nie może bowiem organizować przedstawień z udziałem publiczności. W tym roku występy artystyczne wnuczek i wnuczków z naszego przedszkola zostały nagrane i wysłane babciom oraz dziadkom w formie filmików. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie obejrzą program artystyczny w swoich domach.

P.S. Chcemy przekazać szczególne podziękowania za wsparcie, mądrość i życiowe doświadczenie, którym dzielą się seniorzy. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie okazują swoim wnukom. Dziadkowie są ich najlepszymi przyjaciółmi, zawsze mają czas, by ich wysłuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą.

Dzieci z Grupy IV w prezencie dla swoich Babć i Dziadków nagrały wiązankę tańców suwalskich w suwalskich strojach ludowych: