«

»

Lis 03

Czterolatki pilnie pracują podczas zdalnego nauczania

W dniach 27.10.2020 r. – 30.10.2020 r. dzieci z grupy III pracowały online. Dzieci podczas zdalnego nauczania poznawały rolę i znaczenie zmysłów człowieka. Uczestniczyły w zabawach ruchowo-naśladowczych, uczyły się wierszyka o zmysłach. Wykonały również pracę plastyczno – techniczną z wykorzystaniem różnych faktur materiałów, co dostarczyło dzieciom wielu wrażeń sensorycznych.

Sytuacja, w której się znaleźliśmy zaskoczyła nas wszystkich, ale z pełnym przekonaniem trzeba powiedzieć, że przedszkolaki zdały egzamin ze zdalnego nauczania. Materiał, który nauczycielki przygotowywały, dzieci realizowały bardzo sumiennie.

P.S. Dzieciaki świetna praca zarówno Wasza jak i Waszych rodziców, bo to oni w bardzo dużej mierze w tym trudnym czasie wspierają swoje pociechy w realizacji podstawy programowej. Pozdrowienia dla wszystkich!

 

W dniu 02.11.2020 r. dzieci z grupy III wróciły do przedszkola; wznowiona została w tej grupie działalność wychowawczo-dydaktyczna.