«

»

Kwi 27

Informacja

Drodzy Rodzice i nasze Kochane Przedszkolaki!

Serdecznie dziękujemy za współpracę w edukacji zdalnej. Cieszymy się, że pomimo wyjątkowo trudnej sytuacji związanej z pandemią udaje się nam te nowe zadania sprawnie realizować. Wiemy, że dla Państwa jako rodziców oraz naszych Przedszkolaków to ogromne wyzwanie i trud. Jesteśmy wdzięczni za informacje płynące od Państwa i Waszych pociech dotyczące realizacji proponowanych przez nas zadań edukacyjnych. Dziękujemy Dzieciom za wspólną “zabawę na odległość”, za Waszą kreatywność i chęci do podejmowania nowych zadań. Jest nam niezmiernie miło otrzymywać od Was tak wiele zdjęć, na których widzimy uśmiechnięte buzie i Wasze cudowne prace. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Drodzy Rodzice, pamiętajcie, że wciąż będziemy odpowiadać na Wasze pytania i pomagać rozwiązywać problemy związane z edukacją zdalną, z którą na co dzień musimy się wszyscy mierzyć. Zachęcamy do korzystania z propozycji zajęć zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola. Zapraszamy do komunikacji z nami poprzez podane grupowe adresy mailowe.

Tak przedszkolaki spędzają czas w domu…

Grupa I (3-latki):

 

Grupa II (3-4-latki):

Grupa III (4-latki):

Grupa IV (5-latki):

no images were found

 

Grupa V (5-6-latki):

 

Grupa VI (6-latki):