«

»

Sty 19

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

 

 

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbywa się przez kilka dni. Każda z grup przygotowuje osobno występy artystyczne dla swoich najbliższych, sprawiając tym samym im ogromną radość. Nie brakuje tańców, wierszy, piosenek i przedstawienia jasełkowego oraz gorących życzeń. Przed każdym występem dyrektor przedszkola składa zebranym gościom życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystko jednak przygotowywane jest znacznie wcześniej. Wiele godzin prób, żeby wszystkie wnuki mogły wypaść rewelacyjnie, własnoręcznie robione zaproszenia i prezenty dla każdej Babci i każdego Dziadka.
Również rodzice włączają się w przygotowania – pieką pyszne ciasta i dbają o to, żeby na stole nie zabrakło kawy czy herbaty.

3-latki

3-4-latki

4-latki

 

5-latki

5-6-latki

6-latki