«

»

Cze 20

Uroczyste pożegnanie przedszkola

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej.
18 i 19 czerwca 2019r. odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. W tym roku pożegnaliśmy starszaki z grupy IV i VI. Wszystko rozpoczęło się od przywitania zaproszonych gości, pani dyrektor i rodziców naszych najstarszych przedszkolaków. W pierwszej kolejności dzieci sześcioletnie w odświętnych strojach zaprezentowały przygotowany program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent dostał książkę i pamiątkowy Foto-album. Pani dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i oczywiście nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku, widząc jak ich pociechy szybko dorastają. POWODZENIA W SZKOLE!

Uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci z grupy IV w dniu 18.06.2019r.:

 

Uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci z grupy VI w dniu 19.06.2019r.: