«

»

Cze 16

Miejskie Święto Biegania

12 czerwca 2019r. naszą placówkę odwiedzili pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, którzy zapraszali nasze dzieci do udziału w Miejskim Święcie Biegania, które będzie maiło miejsce 6-7 lipca 2019r. RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania to impreza, która ma na celu m.in. promowanie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej i jednocześnie aktywnego spędzania wolnego czasu. Popularyzując bieganie nie zapominamy o najmłodszych. Dlatego już po raz czwarty zapraszamy przedszkolaki do udziału w biegach, których finisz, tak jak w przypadku biegu dla dorosłych, ma miejsce na czerwonym dywanie w centrum Pogodnych Suwałk. 
W pakietach startowych młodzi biegacze otrzymają wyjątkowe koszulki oraz specjalną niespodziankę. Natomiast na mecie każdego z biegów oprócz rodziców, którzy są wiernymi kibicami, na najmłodszych sportowców będą czekać pamiątkowe medale.