«

»

Cze 11

XIII Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków w Piłce Nożnej

11 czerwca 2019r. na hali OSiR w Suwałkach rozegrano XIII Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej, w których wystąpiły drużyny z dziewięciu suwalskich przedszkoli. Organizatorami byli: Przedszkole nr 3, SKS Wigry Suwałki, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki oraz OSiR. Zawody miały uroczystą oprawę i znakomitych kibiców. Ubranych w profesjonalne stroje piłkarki i piłkarzy dopingowali rówieśnicy i rodzice. Ich występy zostały uwiecznione na kartach telewizyjnych kamer i dziesiątków telefonów komórkowych. Było co nagrywać, bo mecze z udziałem przedszkolaków są najprawdziwsze, kipią od emocji. Dzieciaki, wspierane przez panie nauczycielki, od początku do końca skoncentrowane są na piłce, a o to przecież w tej dyscyplinie chodzi. Naszą placówkę reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna w składzie: Kacper, Olek i Kuba z grupy IV, Piotrek i Kacper z grupy V oraz Tomek, Marcel, Marcel, Janek i Bartek z grupy VI, która zajęła III miejsce.  Natomiast Tomek otrzymał statuetkę dla najlepszego piłkarza z naszej drużyny. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Gratulacje medalistom złożył i puchary wręczył prezes Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki Kamil Makarewicz, którego wspierała dyrektor Przedszkola nr 3.

 

Po zakończeniu rozgrywek piłkarskich został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Świat wokół nas”, w którym Ala z grupy VI została wyróżniona. GRATULUJEMY!!!