«

»

Cze 07

Muzyczna audycja edukacyjna „Tona nut i szczypta fantazji”

7 czerwca 2019r. dzieci z grupy V były w SOK-u, gdzie brały udział w muzycznej audycji edukacyjnej pt. „Tona nut i szczypta fantazji”. Dzieci wysłuchały prawdziwe evergreeny muzyki klasycznej w wykonaniu muzyków Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, a przy tym było mnóstwo śmiechu, kolorów i zabawy, słowem – prawdziwa TONA NUT ze SZCZYPTĄ FANTAZJI. Podczas koncertu najmłodszych melomanów odwiedził fantastyczny, nietypowy gość – klaun.

Edukacyjne audycje muzyczne z Suwalską Orkiestrą Kameralną to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie dowcipnych spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.