«

»

Maj 31

Dzień Mamy w przedszkolu

28 maja 2019r. dzieci z grupy III obchodziły Święto Mamy. W licznym gronie gości zgromadzonych na widowni podziwialiśmy występy dzieci. Były wiersze, piosenki (w języku polskim i angielskim) oraz gra na dzwonkach dla kochanych Mam. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po części artystycznej chętne mamy bawiły się z przedszkolakami w ich ulubione zabawy. Wszyscy mogli spędzić miłe chwile przy kawie, herbacie oraz pysznych ciastach i ciasteczkach upieczonych przez mamy przedszkolaków.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.