«

»

Maj 30

Święto Rodziny w „Miodoborzu”

24 maja 2019r. dzieci z grupy V wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły Rodziców na odchody Święta Rodziny. W tym roku uroczystość odbyła się w gospodarstwie agroturystycznym „Miodoborze” w Motulach Starych. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Było pieczenie kiełbasek przy ognisku, konkursy zręcznościowe dla mamy i taty oraz swobodne zabawy wśród pięknej przyrody. Było też zwiedzanie i karmienie zwierząt w mini zoo. Podczas wyjazdu Rodzice zostali zapoznani z projektem „Używkom mówimy NIE”, który jest realizowany w grupie V. Celem projektu jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom spożywania używek, a także zaznajomienie ze skutkami ich spożywania. Podczas wyjazdu odbyła się pogadanka pt. „Zamiast używek aktywny sport” i konkurs na najciekawszy plakat przedstawiający skutki spożywania używek.

Dzień był wyjątkowy i pomimo pochmurnego nieba, wszyscy byli bardzo radośni i uśmiechnięci.