«

»

Maj 23

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

23 maja 2019r. dzieci z grupy IV obchodziły Święto Mamy i Taty. Jak co roku, było bardzo uroczyście. W licznym gronie rodziców i całych rodzin naszych przedszkolaków zgromadzonych na widowni podziwialiśmy występy dzieci. Przedszkolaki przedstawiły Rodzicom inscenizację pt. „Legenda o smoku wawelskim”. Następnie były wiersze, piosenki i taniec dla kochanych Rodziców. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po części artystycznej wszyscy mogli spędzić miłe chwile przy kawie, herbacie oraz pysznych ciastach i ciasteczkach upieczonych przez mamy i babcie przedszkolaków.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.