paź 04

Wycieczka do Wigierskiego Parku Narodowego w Krzywym

4 października 2024r. dzieci z grupy III i IV oraz przedszkolaki z Niepublicznego Salezjańskiego Przedszkola im. św. Jana Bosko w Suwałkach były na wycieczce w Wigierskim Parku Narodowym w Krzywym. Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w siedzibie parku, zwiedzaniu wystawy i poznaniu mieszkańców parku. Podczas spaceru ścieżką edukacyjną „Las” dzieci poznały różne gatunki drzew, m.in.: buk, jodła, lipa, jawor. Na koniec dzieci mogły pobawić się na edukacyjnym placu zabaw, który znajduje się przy siedzibie parku w Krzywym. Tam przedszkolaki  podczas wspólnej zabawy zapoznały się z nowymi kolegami i koleżankami. Był to wyjazd w ramach projektu „w zakresie ekologii i ochrony zwierząt” prowadzonego przez Fundację „Ku Mądrości” i UM Suwałki.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Niepublicznego Salezjańskiego Przedszkola im. św. Jana Bosko w Suwałkach  – Ks. Markowi Grynowi za zaproszenie na wspólny wyjazd.

GRUPA III:

GRUPA IV: