cze 12

Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej

12 czerwca 2024r. na stadionie suwalskich Wigier rozegrano Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej, w których wystąpiły drużyny z ośmiu suwalskich przedszkoli. Organizatorami byli: Przedszkole nr 3 w Suwałkach i Akademia Piłkarska Wigry Suwałki. Zawody miały uroczystą oprawę i znakomitych kibiców. Ubranych w profesjonalne stroje piłkarki i piłkarzy dopingowali rówieśnicy i rodzice. Ich występy zostały uwiecznione na kartach telewizyjnych kamer i dziesiątków telefonów komórkowych. Było co nagrywać, bo mecze z udziałem przedszkolaków są najprawdziwsze, kipią od emocji. Dzieciaki, wspierane przez panie nauczycielki, od początku do końca skoncentrowane są na piłce, a o to przecież w tej dyscyplinie chodzi. Naszą placówkę reprezentowała drużyna w składzie: Henio (jako bramkarz), Miłosz, Szymon, Jaś, Bartek i Kuba z grupy VI oraz Nel i Karolina z grupy V, która zajęła II miejsce. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!