lut 14

Przedszkolne Walentynki

14 lutego 2024r. obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Z tej okazji każdy założył na siebie coś czerwonego. W związku z obchodzonym Dniem Zakochanych, odbyły się we wszystkich grupach zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka. Zachęcałyśmy dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom itp.). Przedszkolaki zabrały do domu laurki i drobne upominki, aby podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i uwagę, jaką codziennie obdarzają swoje pociechy. Chętne przedszkolaki robiły zdjęcia w Walentynkowej Fotobudce.