cze 21

Warsztaty SLIME z Laboratorium Zabawy

21 czerwca 2023r. gościliśmy w naszym przedszkolu panią z Laboratorium Zabawy w Suwałkach, która przyszła do dzieci z grupy I, aby wykonać z nimi SLIMY. Grupa I wygrała konkurs ogłoszony na Facebooku przez Laboratorium Zabawy z okazji Dnia Dziecka. Ta grupa zdobyła największą liczbę polubień. Serdecznie gratulujemy wygranej!!!
SLIMY są niezwykle atrakcyjną zabawką. To masa plastyczna, którą chętnie bawią się dzieci wrażliwe na dotyk, czyli ma działania sensoryczne. Rozwija się motoryka mała, pięknie pracują ręce, tworząc ze slima wszystko to, co przyniesie fantazja. A słomka zamienia się w narzędzie logopedyczne. Po skończonej zabawie każde dziecko zabrało samodzielnie wykonanego SLIME do domu.