cze 16

Piknik Rodzinny w „Dziupli”

16 czerwca 2023 r., w piątkowe popołudnie odbył się PIKNIK RODZNNY grupy III zorganizowany w „Dziupli” w miejscowości Krzywe. Celem imprezy było wspólne spędzenie czasu ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Początkowo pogoda nam nie sprzyjała, ale atmosfera na pikniku była wspaniała. Dzieci powitały rodziców piosenką w rytmie walczyka. Piosenkę z okazji Dnia Taty, życzenia oraz niespodziankę dzieci przygotowały w tajemnicy przed rodzicami w przedszkolu, czym sprawiły swoim tatusiom wielką radość. Wspólnie spędzony czas przy ognisku, urozmaicony zabawami prowadzonymi przez animatora, sprawił radość zarówno dzieciom jak i rodzicom.