«

»

cze 02

„Pyszne lody dla ochłody” – przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

1 czerwca 2023r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola radośnie obchodziły swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Każda grupa ten dzień świętowała na wycieczkach zorganizowanych przez panie wychowawczynie. Na drugi dzień czekała na dzieci w przedszkolu kolejna niespodzianka: lody. Z okazji Dnia Dziecka panie przygotowały „słodką” niespodziankę i zaprosiły dzieci na pyszne sycylijskie lody, które dostarczył do przedszkola p. Piotr Namiotko – tata Zosi i Jasia, z lodziarni „SIGELATO” w Suwałkach. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka, w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. Wspaniale było patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie naszych podopiecznych. Było miło, sympatycznie i bardzo pysznie! 

P.S. Dziękujemy p. Piotrowi za ten smaczny poczęstunek!

 

 

 

 

 

GRUPA I:

GRUPA II:

GRUPA III:

GRUPA IV:

GRUPA V:

GRUPA VI: