«

»

mar 24

XIX Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Umiem Pięknie Recytować”- II etap

24 marca 2023r. w naszym przedszkolu odbył się II etap XIX Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Umiem Pięknie Recytować” pod hasłem „Idzie wiosna”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich przedszkolaków oraz zachęcanie dzieci do występów z udziałem publiczności. Nasze przedszkolaki dzielnie pokonały tremę i pięknie recytowały wiersze Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy i Doroty Gellner. Jury wybrało laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latki i 5-6-latki. Oto lista nagrodzonych dzieci:

Kategoria  dzieci 3-4 letnie:

I miejsce: Tymoteusz Zygmunt

II miejsce: Daniil Linichenko

III miejsce: Julia Aniołowska, Adrianna Kolenkiewicz

Wyróżnienia: Martyna Misiukiewicz, Zuzanna Namiotko, Marcelina Dąbrowska, Aleksander Chalecki

Kategoria dzieci 5-6 letnie:

I miejsce: Patrycja Żyżyk

II miejsce: Iga Nejfert, Szymon Olkowski

III miejsce: Ewa Szyłak, Krzysztof Firkowski

Wyróżnienia: Amelia Fiszer, Agata Rzatkowska, Marcel Kulik, Stanisław Poniatowski

 

Organizatorki konkursu serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom. 

 

 

Wręczenie nagród przez panią dyrektor: