«

»

gru 11

Mikołajki w przedszkolu

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

8 grudnia 2021r. od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki. Aż wreszcie do przedszkola zawitał bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ – niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy, który przybył do naszego przedszkola w towarzystwie Śnieżynki. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, a Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny!