wrz 24

Dzień Przedszkolaka

20 września 2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Celem obchodów tego dnia jest propagowanie miłej, przyjaznej atmosfery w przedszkolu, czerpanie radości z bycia przedszkolakiem, jak również zintegrowanie społeczności przedszkolnej. Nauczycielki przedszkola zapewniły dzieciom mnóstwo atrakcji, były: piosenki, tańce, gry i zabawy z chustą animacyjną oraz zawody sportowe. Panie zadbały o to, aby zabawy były atrakcyjne i wywołały na buziach przedszkolaków mnóstwo uśmiechu. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały dyplomy i medale Przedszkolaka. Było wesoło i kolorowo. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń!

P.S. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim naszym podopiecznym samych słonecznych i szczęśliwych chwil.