«

»

Sty 23

Dzień Babci i Dziadka inny niż zwykle

21 stycznia i 22 stycznia – to dwie ważne daty w kalendarzu przedszkola. Nasze przedszkolaki co roku przygotowywały przedstawienia i prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Tym razem jest inaczej. W 2021 roku z powodu obostrzeń scenariusz musi być inny niż zazwyczaj. Przedszkole nie może bowiem organizować przedstawień z udziałem publiczności. W tym roku występy artystyczne wnuczek i wnuczków z naszego przedszkola zostały nagrane i wysłane babciom oraz dziadkom w formie filmików. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie obejrzą program artystyczny w swoich domach.

P.S. Chcemy przekazać szczególne podziękowania za wsparcie, mądrość i życiowe doświadczenie, którym dzielą się seniorzy. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie okazują swoim wnukom. Dziadkowie są ich najlepszymi przyjaciółmi, zawsze mają czas, by ich wysłuchać, a gdy trzeba, służyć pomocą i radą.

Relacja z występów artystycznych naszych przedszkolaków z okazji Dnia babci i Dziadka na portalu suwalki.info:

https://suwalki.info/wiadomosci/z-zycia-szkol/dzien-babci-i-dziadka-w-przedszkolu-nr-5?fbclid=IwAR3JEs6e5mXVFdx3W9km4D7RdeqwuHq37IIHtkPDLy01xQQmtvt1jGc64tk