«

»

Gru 19

Mikołaj z wizytą u przedszkolaków

18 grudnia 2020r. nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Wszystkie grupy przygotowują również wiersze i piosenki, które potem prezentują przed wyjątkowym gościem. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Święty Mikołaj oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja prezenty. To był wspaniały dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności.

P.S. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie paczek.