«

»

Wrz 10

Jak dobrze, że znów jesteśmy w przedszkolu!

Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody, a dla starszych dzieci kolejny wspaniały rok, który dostarczy wszystkim wielu niezapomnianych, radosnych wrażeń. Pięknie przystrojone sale, kolorowe zabawki, ciekawe książki doczekały się wreszcie przybycia przedszkolaków. Znów po przedszkolnym korytarzu niesie się echo wesołych, dziecięcych piosenek.

Te pierwsze dni w sposób szczególny przeżywają dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Jeszcze trudno im się rozstać z rodzicami, dopiero uczą się wszystkich zachowań i zasad, ale dzięki paniom wychowawczyniom  szybko adaptują się do nowych warunków.

Kochane maluchy, trzymamy za Was mocno kciuki i cieszymy się, że jesteście z nami!

 

 

 

 

 

Pierwsze dni maluszków w naszym przedszkolu:

Pierwsze dni przedszkolaków w roku szkolnym 2020/2021: