«

»

Lip 13

Pożegnania nadszedł czas

Wyjątkowy rok szkolny starszaki zakończyły w wyjątkowy sposób, w reżimie sanitarnym. 20 czerwca 2020r. dzieci siedmioletnie ostatni raz odwiedziły nasze przedszkole, aby odebrać w ogrodzie przedszkolnym pamiątkowe albumy, dyplomy. Spędziły w naszej placówce 4 lata i choć sytuacja pandemii nie pozwoliła im świętować „Pożegnania przedszkola” w uroczysty sposób, to bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za możliwość zobaczenia się w tak wyjątkowym momencie.
Drodzy Absolwenci, przed Wami wakacje! Czas na odpoczynek, spędzanie czasu z rodziną i wspólne wyjazdy. W związku z pandemią te wakacje będą nieco inne od poprzednich, ale mamy nadzieję, że mimo przeszkód i ograniczeń, będą dla Was wyjątkowe. Od września zaczynacie naukę w szkole. To kolejny etap, pełen nowych doświadczeń i ciekawych wyzwań. Trzymamy za Was mocno kciuki, życzymy Wam powodzenia i samych sukcesów.