«

»

Mar 06

Wyjście do SOK-u na bajkę taneczną pt. „Opowieść ze Śnieżnej Krainy”

5 marca 2020r. dzieci z grupy II, III, IV, V i VI obejrzały w SOK-u bajkę taneczną pt. „Opowieść ze Śnieżnej Krainy”. Na scenie zatańczyli pełni energii, młodzi i utalentowani członkowie dwóch zespołów Suwalskiego Ośrodka Kultury – Studia Tańca Radość i Dotyk, szlifujących swoje umiejętności pod okiem instruktorek Iryny Popovej i Ewy Niedźwieckiej. Nowy spektakl Suwalskiego Ośrodka Kultury to emocjonująca wyprawa do wydawałoby się zwyczajnego miasteczka i przygody dwójki przyjaciół – rezolutnej i odważnej Kai oraz tajemniczego Bartka. Zwyczajne miasteczko okazało się nie być wcale takie zwyczajne, bo działy się w nim prawdziwie magiczne historie. Wspaniała przygoda dostarczyła młodym widzom dreszczyku emocji i ciepłego morału – że przyjaźń, miłość i empatia potrafią pokonać wszystkie przeciwności losu i zmienić świat na lepszy. Rozbudowane multimedia i widowiskowa oprawa świetlna sprawiały, że poszczególne sceny wzbudzały gorący aplauz wśród widzów.