«

»

Lut 17

Bal u smoka

Karnawał – to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, z którym najbardziej kojarzą się bale przebierańców. Bal karnawałowy – to atrakcja bardzo lubiana przez przedszkolaków, dostarczająca im wielu przeżyć i radości, związanych zwłaszcza z przygotowaniem odpowiedniego stroju. Tak też było i w tym roku. 17 lutego 2020r. już od rana do przedszkola przybywały wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, królewny, policjanci i strażacy. Nie sposób było zliczyć wszystkich postaci. Jak co roku bal odbywał się w dwóch turach, w godzinach przedpołudniowych bawiły się dzieci z oddziałów najmłodszych, zaś później przyszła kolej na starszych przedszkolaków. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi paniami w różnych zabawach i konkurencjach sprawnościowych prowadzonych przez aktorów z Teatru CoNieco z Białegostoku. Podczas pląsów przy sambie czy walczyku robiło się kolorowo, a uśmiech gościł na każdej buźce, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie swoim pociechom wspaniałych kolorowych strojów!