«

»

Lis 26

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

25 listopada 2019r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły po raz kolejny w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, którą prowadziły animatorki z Anima Kids w Suwałkach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Na koniec dnia każde dziecko dostało odblaskową zawieszkę w kształcie misia.