«

»

Paź 31

Przedszkolny konkurs plastyczny „Mamo, tato baw się z nami jesiennymi darami”

 

31 października 2019r. został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny „Mamo, tato baw się z nami jesiennymi darami”. W konkursie wzięło udział 51 przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Dzieci i Rodzice wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Wystawę prac plastycznych można obejrzeć na holu głównym przedszkola.

Wyniki konkursu:

Dzieci młodsze:
I miejsce – Liliana K.
II miejsce – Patrycja i Piotr Ż.
III miejsce – Zofia i Antoni Ł.

Dzieci starsze:
I miejsce – Julian O.
II miejsce – Katarzyna Ż.
III miejsce – Wiktoria i Marcelina W.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom za wzięcie udziału w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że wspólne wykonywanie prac sprawiło Wam wiele radości.