«

»

Maj 13

X Dziecięce Prezentacje Taneczne

13 maja 2019 r. odbyły się X Dziecięce Prezentacje Taneczne zorganizowane przez Przedszkole nr 6 w Suwałkach. Impreza miała miejsce w auli Szkoły Podstawowej nr 7. Wspaniałe pokazy taneczne o charakterze współczesnym zaprezentowały dzieci z sześciu przedszkoli i dwóch szkół podstawowych. Naszą placówkę reprezentowały dziewczynki z grupy VI: Ala, Gabrysia i Aniela, które brawurowo wykonały swój taniec. Dodatkową atrakcją dla widzów były występy szkolnych zespołów tanecznych: „Chichoty” ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach oraz „Gwiazdy” ze Szkoły Podstawowej nr 11. Wspaniały pokaz umiejętności zaprezentowały mażoretki z zespołu „Flex” z SOK-u . Wspaniałych wrażeń dostarczył też pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu pary tanecznej ze szkoły tańca „Promenada” z Augustowa. Jak co roku w trakcie występów panowała wspaniała atmosfera.