«

»

Kwi 06

Widowisko teatralno-taneczne pt. „Doktorek Honorek”.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i w budynku4 kwietnia 2019r. dzieci ze wszystkich grup wiekowych wybrały się do Suwalskiego Ośrodka Kultury na widowisko teatralno-taneczne pt. „Doktorek Honorek”. Bohaterem widowiska jest ekscentryczny lekarz zwierząt Doktorek Honorek i jego dzielna ekipa, w której prym wiodą afrykańska małpka i królik pielęgniarz. Razem wyruszają z niebezpieczną misją w poszukiwaniu lekarstwa na groźną chorobę, którą rozprzestrzenia Zły Zgryz. W tej podróży odwiedzają wiele ciekawych miejsc i przeżywają wspaniałe przygody. „Doktorek Honorek” to kolejny po cieszących się ogromną popularnością przedstawieniach: „Królowej śniegu”, „Alicji w Krainie Czarów” oraz „Zuzi i przyjaciołach”, bogaty w multimedia, edukacyjny spektakl Suwalskiego Ośrodka Kultury. Historię dzielnego doktora opowiadali młodzi artyści z grup tanecznych i teatralnych z SOK-u. Widzowie wraz z bohaterami odbyli podróż pełną emocji i ciekawych przygód. Szczególnie cieszyli się, gdy wśród wykonawców zobaczyli utalentowanych absolwentów naszego przedszkola.