«

»

Mar 28

II Międzyprzedszkolny Turniej w „Kółko i krzyżyk”

28 marca 2019r. byliśmy gospodarzami II Międzyprzedszkolnego Turnieju w „Kółko i krzyżyk”. W rozgrywkach uczestniczyły dzieci ze wszystkich suwalskich przedszkoli. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 18 przedszkolaków. Naszą placówkę reprezentował Kacper z grupy IV i Aniela z grupy VI. Głównym celem rozgrywek była popularyzacja gry oraz doskonalenie umiejętności logicznego myślenia. Przez godzinę dzieci prezentowały swoje umiejętności strategiczne w jednej z najstarszych gier logicznych. Najlepszym strategiem okazała się Zuzia z Przedszkola nr 8 w Suwałkach, II miejsce zajął Dawid z Przedszkola nr 3, a III miejsce – Kacper z naszego przedszkola. Najlepsza trójka graczy w nagrodę otrzymała puchary. Serdecznie gratulujemy!!! Pozostali uczestnicy turnieju dostali pamiątkowe dyplomy i gry planszowe „Kółko i krzyżyk”.