«

»

Mar 09

XV Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Umiem pięknie recytować”

8 marca 2019r. odbył się w naszym przedszkolu II etap XV Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Umiem pięknie recytować” pod hasłem „Kto Ty jesteś? Polak mały”. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem, choć i z wielką tremą recytowali wybrane przez siebie wiersze. W kategorii dzieci młodszych 3-4 latków I miejsce zajęła Maja z grupy III, II miejsce zajął Piotrek z grupy III, a III miejsce – Dominik z grupy III. W kategorii dzieci starszych 5-6 latków I miejsce zajął Michał z grupy IV i Julia z grupy II, II miejsce zajął Kacper z grupy V i Pola z grupy IV, a III miejsce – Gabrysia z grupy VI i Tomek z grupy VI. Wszyscy uczestnicy II etapu konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!