«

»

Lut 23

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Nie zabrakło go również w naszym przedszkolu. W tym roku bawiliśmy się 20 lutego. Już od samego rana przybywały do przedszkola różne postacie z bajek. Były księżniczki, wróżki, motylki, piraci, jak również przedstawiciele znanych nam zawodów: lekarze, pielęgniarki, strażacy, policjanci i wiele, wiele innych osób. Nie sposób wymienić wszystkich. Do wspólnej zabawy zaprosili aktorzy z Teatru „CoNieco” z Białegostoku, którzy zachęcali do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez aktorów. Było mnóstwo konkursów, w których każdy chciał wziąć udział. Przedszkolaki głośno kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.