«

»

Mar 22

Powitanie wiosny

22 marca 2021r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki ubrane na zielono rozpoczęły obchody Pierwszego Dnia Wiosny od zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, tanecznych i teatralnych. Przedszkolaki wzięły udział w ciekawych zajęciach wypełnionych grami i zabawami, rozwiązywały zagadki i quizy. Samodzielnie wykonały przepiękne kwiaty, a wachlarz wykorzystanych materiałów i technik plastyczno-technicznych sprawił, że każdy symbol wiosny był niepowtarzalny, kolorowy i wyjątkowy. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było zrobienie Marzanny. Po wykonaniu kukły dzieci z grupy V udały się do ogrodu przedszkolnego, gdzie Marzanna została spalona. W ten sposób dzieci na dobre pożegnały zimę i powitały  piosenkami wiosnę! Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

 

Grupa II:

Grupa III:

Grupa V:

 

Grupa VI: