wrz 22

Z wizytą w Radiu 5

„Ahoj kapitanie! Kierunek Przedszkole!” – to audycja z przedszkolakami na antenie radia Bayer FM. Program prowadzi nauczyciel z danej placówki ze swoimi podopiecznymi. Słuchacze mają możliwość uczestniczenia w zajęciach przedszkolnych prowadzonych na żywo w radiu.

19 września 2018r. na zaproszenie pani redaktor, dzieci z grupy IV: Ania, Kamila, Franek i Kacper wybrali się z wizytą do Radia 5. Na początku byli troszeczkę stremowani, ale z upływem czasu śmiało odpowiadali na pytania dotyczące wakacji, pierwszych wrześniowych dni w przedszkolu oraz jesieni. Transmisja programu z udziałem naszych przedszkolaków będzie nadawana 26 października 2018r. o godz. 10.20. w Radiu Bayer FM (93.1 FM Suwałki). Zapraszamy do słuchania:

Przedszkole numer 5 w Suwałkach